Akredytowane laboratorium

akredytowane laboratorium

Nasze akredytowane laboratorium badawcze proponuje usługi na miarę oczekiwań dla nawet najbardziej wymagających klientów. Uzyskane certyfikaty potwierdzają jakość świadczonych przez nas usług, ponieważ dają gwarancję w zakresie jakości przeprowadzanych badań.

Od początku działalności wierzyliśmy, że ciężka praca jest miarą sukcesu. Przeprowadzamy wszystkie realizacje zgodnie z wymaganiami i powszechnie przyjętą metodologią. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, testujemy metody, które przez światowe laboratoria są uznawane za skuteczne. Pragniemy przygotować ofertę, z której prawdopodobnie każdy klient niewątpliwie będzie w pełni zadowolony.

Nasze akredytowane laboratorium jest wyposażone w wysokiej klasy urządzenia pomiarowe. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z dużym doświadczeniem oraz wiedzą. W wyniku tego możemy realizować bardzo dokładne pomiary w wielu branżach, takich jak przemysł czy medycyna. Przyjęte przez nas metody międzynarodowe i krajowe są uznawane za najlepsze, a to przekłada się na fantastyczną jakość naszych usług.

Zadowolenie klientów

O jakości wykonywanych przez nas pomiarów świadczy także zadowolenie klientów, którzy do nas wracają, ufają naszym metodom i potwierdzają, że uzyskiwane przez nasze laboratorium wyniki są zawsze najlepsze i najdokładniejsze. Nie dziwi to nas, ponieważ wiemy, że urządzenia pomiarowe, z których korzystamy są w stanie zaprezentować wiarygodne wyniki.

akredytowane laboratorium

Laboratorium akredytowane Wielkopolska

Nasze laboratorium posiada wymagane akredytacje i spełnia konieczne normy (PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02). Otrzymaliśmy je po licznych wizytach przedstawicieli najlepszych organizacji krajowych i międzynarodowych. Przeszliśmy bardzo długą drogę, aby spełnić oczekiwania i móc cieszyć się mianem takim jak akredytowane laboratorium pomiarowe. Nie każdemu podmiotowi jest to dane, tym z większą dumą przyjęliśmy ten zaszczytny tytuł.

Podczas każdorazowej współpracy zapewniamy działanie zgodne z najpopularniejszymi i najlepszymi metodami pomiarowymi. Stosujemy najwyższej jakości certyfikowane sprzęty, nowoczesne techniki pomiaru, a także dostosowane do potrzeb klienta procedury. Gwarantujemy dużą dokładność otrzymywanych wyników. Profesjonalne podejście naszego zespołu badawczego jest dodatkowym atutem współpracy, jaką z chęcią nawiążemy.