Czas realizacji pomiarów

laboratorium pomiarowe

W naszym akredytowanym laboratorium pomiarowym realizujemy pomiary pola elektromagnetycznego z bardzo dużą dokładnością, precyzją, a także w bardzo szybkim tempie, ustalonym z klientem. Wieloletnie doświadczenie w branży, a także elastyczne podejście do konkretnych zleceń dają nam możliwość zaproponowania oferty na miarę potrzeb klientów. Tak działamy od początku i w takim modelu chcemy się rozwijać.

Oprócz standardowych procedur kalibracji, nasze laboratorium stosuje także innowacyjne metody przyjęte przez podmioty międzynarodowe. Pozwala nam to zaproponować optymalny proces postępowania zgodny z realizowanym projektem. Jesteśmy w stanie sprawdzić każdy przyrząd w różnych środowiskach, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jeżeli chodzi o typowe parametry.

Standardy pomiarów

Dbamy przede wszystkim, aby wszystkie nasze usługi były realizowane z zachowaniem standardów i przy trzymaniu się wysokiej jakości. Wdrożyliśmy system zarządzania, dzięki któremu uzyskaliśmy miano akredytowanego laboratorium pomiarowego. Tutaj również liczył się czas wykonywania usług, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej precyzji.

Badania zawsze na czas

Nasze laboratorium badawcze od lat z sukcesami prowadzi działalność, zawsze dostarczając na czas wyniki pomiarów. Klienci nie muszą martwić się składając zamówienie, że nie otrzymają dokumentacji w wyznaczonym terminie. Takie sytuacji u nas po prostu nigdy nie mają miejsca. Zawsze informujemy o postępach działań, dlatego klient jest na bieżąco z tym, jak realizowane są zlecone pomiary.

laboratorium pomiarowe

Doświadczenie i ciągły rozwój

Doświadczenie i ciągły rozwój pozwalają nam wprowadzać do oferty coraz to nowe unikatowe usługi, z których chętnie korzystają klienci. Wzbogacamy rynek polski o technologie, których do tej pory u nas nie było. Jako nieliczni szukamy i testujemy metody pomiarowe, które są powszechnie wykorzystywane w laboratoriach europejskich, jak i światowych.

Wyróżnia nas chęć ulepszania oferty, dostosowanie jej do potrzeb klienta, a także dążenie do uzyskania tytułu najlepszego laboratorium pomiarowego w Polsce. Wydaje nam się, że jesteśmy na dobrej drodze do tego, aby tak właśnie się stało. Ciężka praca zawsze jest nagradzana, tak samo jak terminowa realizacja zadań. Z każdego z tych aspektów wywiązujemy się na medal.